, ,

Beton Architektoniczny

62.00 114.00 

Płyty betonowe DELUX to płyty z wysokiej jakości betonu architektonicznego, o pięknie ukształtowanej strukturze
(od satynowej gładkości po średnią i mocna porowatość), smukłe i bardzo cienkie (8mm).

Technologia ręcznego wylewania i szalowania płyt powoduje, ze szare, jednorodne i minimalistyczne płyty są jednocześnie unikatowe i niepowtarzalne, jak linie papilarne naszych palców.

Beton architektoniczny, to doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę wnętrz nowoczesnych, industrialnych czy loftowych.

Beton Architektoniczny – Twórcza Rewolucja w Architekturze

Beton Architektoniczny to materiał, który wyznacza nowe trendy w dziedzinie projektowania i budownictwa. Jego niezwykła trwałość, wyjątkowa estetyka i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że stał się ulubionym wyborem wielu architektów i projektantów na całym świecie.

Nasza firma, Brick Factory, jest liderem w produkcji i dostawie wysokiej jakości Betonu Architektonicznego. Nasze produkty są doskonałą kombinacją funkcjonalności, innowacyjności i estetyki, co daje nieograniczone możliwości w kreowaniu unikalnych przestrzeni architektonicznych.

Estetyka i Wytrzymałość – Połączenie w Betonie Architektonicznym

Beton Architektoniczny to solidność i wytrzymałość połączone z niesamowitymi możliwościami wizualnymi. Możesz szlifować, polerować i barwić jego powierzchnię, tworząc różnorodne efekty i tekstury. Nasze produkty nadadzą Twoim projektom nowy wymiar, od gładkich, minimalistycznych form po eleganckie elewacje i wyjątkowe detale. 

Dołącz do grona architektów i projektantów, którzy odkryli potencjał Betonu Architektonicznego. Pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć, tworząc niepowtarzalne dzieła architektury. Brick Factory – Twoje niezawodne źródło Betonu Architektonicznego.

 

Dostępne kolory

Realizacje

Waga 10 kg
Wymiary 40 × 80 × 2 m
Kolor

szary naturalny, ciemny szary

Rodzaj faktury

porowata

Rozmiar

Standard, Short, Long

Zastosowanie

wewnątrz