Imitacja Starej Białej Cegły

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą stawiać wyłącznie na klasykę, są płytki gipsowe – cegła z tego materiału wygląda bardzo naturalnie, a proponowane wzory inspirowane są architekturą europejską. Oferowana w naszym sklepie cegła dekoracyjna biała z pewnością nada niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu. Produkt może zostać przemalowany na dowolny kolor, dzięki czemu nie wymaga już dodatkowej impregnacji. W ofercie dostępna jest biała cegła z fugą, jak i cegły wymagające osobnego fugowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Cegła dekoracyjna we wnętrzach

Chcesz, aby Twoje mieszkanie prezentowało się estetycznie, a jednocześnie było utrzymane w nowoczesnym stylu? Dzięki naszej cegle dekoracyjnej białej to możliwe! Najlepiej sprawdzi się ona do minimalistycznych wnętrz, utrzymanych w neutralnej tonacji kolorystycznej – zwłaszcza w różnych odcieniach szarości. To najlepszy element dekoracyjny do kuchni, salonu czy sypialni. Szukasz nietuzinkowych rozwiązań? Postaw na białą cegłę z fugą! Dzięki swojej naturalności prezentuje się ona niezwykle oryginalnie na każdej ścianie – polecamy ją wszystkim miłośnikom surowych, industrialnych ozdób.

Ci z Państwa, którzy jeszcze nie są przekonani lub nie mają pewności odnośnie wyboru konkretnego produktu, mogą zamówić bezpłatne próbki.