Beton architektoniczny

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty z wysokiej jakości betonu architektonicznego, smukłe, bardzo cienkie (8mm), o pięknie ukształtowanej strukturze – od satynowej gładkości po średnią i mocną porowatość. Nasze produkty powstają z idealnie dopracowanej mieszanki, dzięki czemu dostarczamy Państwu wyłącznie pierwszej klasy beton architektoniczny – płyty betonowe powstałe z takiej mieszanki stają się niebywale lekkie, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Proponowane przez nas wyroby występują w wielu rozmiarach. Sprzedajemy między innymi beton architektoniczny 120×60 cm, a także beton architektoniczny 100×50 cm.

Technologia ręcznego wylewania i szalowania płyt powoduje, że szare, jednorodne i minimalistyczne płyty są jednocześnie unikatowe i niepowtarzalne, jak linie papilarne naszych palców. Swoim klientom oferujemy nie tylko płyty betonowe, ale również bloczki. Ceniąc sobie oryginalność, a przy tym wszechstronne zastosowanie, warto wybrać dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, wyjątkowo prezentujący się beton architektoniczny – bloczki, jak i płyty mogą zostać wykorzystywane zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wykorzystanie betonu architektonicznego w pomieszczeniach

Dawniej beton kojarzony był jedynie z szarymi konstrukcjami, jednak obecnie znacząco się to zmieniło, co potwierdza tylko to, jak wyjątkowym materiałem jest beton architektoniczny – płyty betonowe wykorzystuje się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Oferujemy państwu najwyższej jakości beton architektoniczny – bloczki idealnie wpasują się w każdą aranżację pomieszczenia, nadając wnętrzu wyjątkowego charakteru. Zapewniamy beton architektoniczny w różnych wariantach, co pozwala klientom dopasować płyty z wysokiej jakości betonu architektonicznego do własnych potrzeb. W naszej ofercie mamy beton architektoniczny 120x60 oraz 100x50.