O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem płytek gipsowych idealnych dla ludzi ceniących sobie luksus oraz nowoczesność połączoną z ponadczasowym stylem. Zajmujemy się tym od 5 lat i mamy już spore doświadczenie. Płytki dekoracyjne są naszą pasją i oddajemy się pracy na 100%. Dobraliśmy najlepsze metody dzięki, którym towar jest świetnej jakości, cena jest przystępna a klient nie musi martwić się o zamówienie ani transport. Do każdego podchodzimy indywidualnie i jesteśmy chętni udzielić każdej rady. Oferowane produkty były weryfikowane przez nas tak, aby Was zadowolić.Nieregularna struktura pozwoli Państwu nadać naturalny wygląd oraz sprawi, że każda kompozycja będzie jedyna w swoim rodzaju. Zależy nam na tym aby klient był zadowolony i z pełną odpowiedzialnością polecał nasze produkty bliskim i znajomym. Każdy kto chce wprowadzić w swoich pomieszczeniach niepowtarzalny wygląd będzie w pełni zadowolony z dokonanego wyboru. Świadczą o tym Ci, którzy już się zdecydowali. U nas klient nigdy nie straci a wręcz odwrotnie. Będzie mógł latami cieszyć się z przepięknych wykończeń udekorowanych naszymi płytkami.

O naszych produktach

Nasze płytki wykonane są z gipsu modelowego.
Spełnia normę PN-EN 13279-1:2009
Reakcja na ogień : KLASA A1
Pełni funkcję styropianu TERMICZNIE oraz AKUSTYCZNIE.
Posiada ATEST oraz KARTĘ CHARAKTERYSTYKI.
Świadectwo z zakresu HIGIENY RADIACYJNEJ.
Produkt EKOLOGICZNY

Nasza pracownia

Mieścimy się we Wrocławiu w niedalekiej odległości od samego centrum. Nasza pracownia połączona z magazynem na ten moment zajmuje 250 m2 ma dostępny podjazd, dzięki czemu transport naszych towarów nie jest problemem.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i dlatego zapraszamy Was do współpracy.

Transport

Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL EXPRESS. Płytki ścienne pakowane w wymiarowe kartony wysyłane są na paletach, owinięte folią stretch, taśmą pakowną i oklejone oznakowanymi nalepkami w celu maksymalnego zabezpieczenia towaru. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu.

Tak, WYSYŁAMY ZA POBRANIEM
Możliwość wysyłki za pobraniem za dodatkową opłatą 15zł.

Dlaczego warto nam zaufać?

z tego powodu, że jesteśmy producentami naszego produktu mogą Państwo liczyć na niską cenę przy zachowaniu świetnej jakości. Omijają nas koszty związane z pośrednictwem a dodatkowo możemy doradzić w każdym etapie – od zakupu do położenia płytek na Waszej ścianie.faktura naszych płytek jest niepowtarzalna i wygląda w 100 % oryginalnie. Różnorodność powoduje, że ściana wygląda jak prawdziwa stara ściana.przyjmujemy zasadę możliwie najniższej ceny i najwyższej jakości. Korzystamy z surowców najwyższej jakości, dzięki czemu nasz produkt nigdy Was nie zawiedzie. Nasze wyroby posiadają wymagane atesty budowlane. Kolor naszych płytek ma naturalny kolor wyrobu gipsowego, ponieważ nie korzystamy z tanich wypełniaczy. W zamian otrzymujemy trwały produkt, który trwale utrzyma się w Waszej kompozycji.dzięki fakturze płytek, która jest charakterystyczna w przypadku starej cegły, nie musimy się martwić o jakiekolwiek uszkodzenia związane z ich użytkowaniem. Ewentualne uszczerbki czy zarysowania, które powstaną z upływem czasu nie są problemem tak jak w przypadku gładkich struktur takich jak tynki, gładzie czy innego typu wyrobów gipsowych. Nie będą one widoczne co jest dużym atutem tego typu faktur płytek. Dzięki dużym możliwościom doboru materiałów wykończeniowych możemy płytki zabezpieczyć na różny sposób z rozmaitym efektem – efekt połysku, matu. Doskonale sprawdzają się impregnaty do tego przystosowane, dzięki którym będzie można położyć nasz produkt w takich miejscach jak: łazienka, kuchnia, balkon czy taras. Impregnacja i nie tylko, jak i również zabarwianie naszego produktu daje możliwość zmywania jakichkolwiek zabrudzeń. Płytki można zmywać na mokro i nie trzeba się martwić o jakiekolwiek niepożądane efekty. Ścieranie lub odkurzanie ściany wyłożonej cegiełką nie będzie problemem.Ceny materiałów potrzebnych do wykończenia ściany takich jak kleje, impregnaty, grunty i farby itd. nie są wysokie więc w połączeniu z ceną naszych produktów efekt końcowy jest przystępny finansowo.