, , , , ,

Lico Klasyczne

75.00 

UWAGA!!!

1 sztuka = 0,5 m² płytek

75 zł brutto/0,5 m² płytek

W naszej ofercie oprócz Cegły Gipsowej posiadamy również płytki ceglane, cięte ze starej przedwojennej niemieckiej cegły rozbiórkowej.

Z racji swojego wieku, płytka wygląda naturalnie dając niezwykły i niepowtarzalny efekt każdej aranżacji.

Struktura i kolorystyka płytek jest niepowtarzalna dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu, co daje niesamowity, oryginalny efekt w pomieszczeniach w, których jest kładziona. Nasza cegła jest bardzo stara dlatego ściana po położeniu będzie dla każdego wyjątkowa.

Lico Klasyczne to nasza propozycja płytek, które cenimy najbardziej. Z racji wieku cegieł, pamiętających nawet XIX w., dokładamy najwyższych starań podczas obróbki mechanicznej cegły oraz czyszczenia, byś mógł cieszyć się nieprzeciętnym efektem w swoim domu. Płytki Lico Klasyczne nadadzą wyrafinowanego charakteru Twoim pomieszczeniom.

Płytki pochodzą ze starych cegieł rozbiórkowych z różnych miejsc Polski, z różnych okresów czasowych. Ich różnorodność odcieni, lekkie różnice w wymiarach, a także pozostałości po zaprawie nadadzą aranżacjom prawdziwie naturalny oraz oryginalny efekt.

Stara cegła rozbiórkowa lica – Odkryj piękno przeszłości w Twoim projekcie

Stara cegła rozbiórkowa lica oferowana przez firmę Brick Factory to autentyczny fragment historii, który nadaje niepowtarzalny charakter Twojemu projektowi. Nasze wysokiej jakości produkty zachwycają pięknem i oryginalnością, będącymi rezultatem rozbiórek zabytkowych budowli. Dzięki nim, Twoja przestrzeń ożyje, zyskując rustykalny urok i unikalny wygląd.

Odzyskujemy autentyczną starą cegłę rozbiórkową lica, zachowując jej wysoką jakość i oryginalne detale. Dzięki naszym unikalnym produktom dodasz rustykalny urok i charakter Twojemu projektowi.

Stara cegła rozbiórkowa lica – Piękno przeszłości w Twoim zasięgu

Odkryj niezwykłe możliwości, jakie stara cegła rozbiórkowa lica może dostarczyć Twojemu projektowi. Firma Brick Factory oferuje szeroki wybór wysokiej jakości cegieł, które pochodzą z rozbiórek historycznych budynków. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowe wnętrza i elewacje, które ożywią przestrzeń pięknem przeszłości.

Nasze produkty łączą wyjątkowy wygląd z trwałością i wysoką jakością wykonania. Stara cegła rozbiórkowa lica jest odporna na warunki atmosferyczne i zachowuje swój urok przez długie lata. Oferujemy także różnorodne kolory i tekstury, abyś mógł dopasować cegły do swojego stylu.

Jak pakujemy nasze płytki?

Bądź spokojny o transport – dokładamy wszelkich starań, by spakować nasze płytki w sposób niemożliwy do uszkodzeń, dlatego do pakowania wykorzystujemy solidnej konstrukcji kosze.

Płytki pakowane w koszach w ilości po 0,5 m².

WAŻNE: W 1 m² płytek wliczony jest odstęp 1 cm na fugę pomiędzy płytkami.

Wymiary pojedynczej płytki:

~6 cm x ~26 cm x ~2 cm

Odcienie kolorystyczne Lica Klasycznego zależne są od partii cegieł, która aktualnie została pozyskana z rozbiórki. W celu uzgodnienia intensywności barwy, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

Czas realizacji:

Zależny od ilości zamówionego produktu. Realizacja zamówienia zajmuje zazwyczaj kilka dni roboczych.

Naszą starą cegłę wysyłamy na całą Polskę ale można również odbierać ją osobiście we Wrocławiu na Przejazdowej 18.

Nasza wskazówka

Użyj światła, aby podkreślić charakter i skupić uwagę na swoją ścianę wyłożoną płytkami Lico Klasyczne!

stara cegła
cegła ulożona wiązaniem wózkowym
stara cegła w kuchni
cegła cięta w kuchni
cegła w salonie
cięta cegła
Brick-room-images
cięta cegła z lica
cegła cięta
cegła w kuchni
płytka cięta łamana
Stara cegła na ścianie
kuchnia lico klasyczne
wnętrze w stylu industrialnym

Płytki z wybitymi symbolami nie trafiają się często ale co kilka rozbiórek można napotkać takie piękne cegły. Jeśli jesteś zainteresowany cegłami z symbolami powiadom nas przed złożeniem zamówienia.

cegła z napisami
Brick Factory Logo
Waga 15 kg
Wymiary

6 cm x 26 cm x 2 cm