Cegła cięta rozbiórkowa

Oryginalny charakter wnętrza gwarantuje ściana ze starej cegły, która świetnie łączy się z innymi elementami wystroju. Oferowane przez nas płytki ceglane pochodzą z różnych rejonów Polski i okresów historycznych. Dzięki temu każda płytka z cegły rozbiórkowej może nieco różnić się odcieniem lub wymiarem, co nadaje jej unikatowego charakteru. Proponujemy Państwu również narożniki pochodzące z tej samej serii co płytki ze starej cegły, które ułatwiają ich ułożenie na ścianie czy kominku. Natomiast stara cegła z fugą jest rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na fugowanie. Płytki z cegły rozbiórkowej świetnie nadają się do kuchni, salonu czy jadalni.
Z myślą o tych z Państwa, którzy jeszcze nie są przekonani lub nie mają pewności odnośnie wyboru konkretnego produktu, przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych próbek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zalety ścian i płytek ze starej cegły

Ściana ze starej cegły jest czymś, co można połączyć zarówno z nowoczesnym, jak i starym stylem. W takiej aranżacji najważniejsze są odpowiednie płytki ze starej cegły – należy je jednak dobrze wkomponować w przestrzeń i umiejętnie wyeksponować. Poza tym stara cegła z fugą posiada już gotową fugę, więc nie potrzebuje fugowania, co znacznie ułatwia montaż. Dobrym materiałem dekoracyjnym będą także płytki ceglane. Są one jednym z najstarszych materiałów, jakie wykorzystuje się w budownictwie, a obecnie najczęściej używa się ich jako element dekoracyjny wnętrz biurowych, domowych czy też usługowych. Wśród oferowanych przez nas wariantów znajduje się np. płytka z cegły rozbiórkowej. Charakteryzuje się ona przede wszystkim niezwykłą wytrzymałością – to także dobry wybór do wykończenia elewacji.