Stara cegła MILANO

27.50 

UWAGA!!!

1 szt. =  1 komplet (0,5 m² płytek)

Płytki gipsowe „Milano”

Płytki gipsowe „Milano” to wyjątkowa imitacja starej cegły, która wzorowana jest na tradycyjnej architekturze europejskiej. Charakteryzuje je surowa faktura na powierzchni płytek oraz delikatne zaokrąglenia narożne, które mają na celu nadać bardzo naturalny efekt finalny po montażu na ścianie.

Gipsowe płytki „Milano” stwarzają nieograniczone pole do kreatywności, umożliwiają mnóstwo aranżacji, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, nawiązując do tradycji. Wnętrza ozdobione gipsowymi płytkami „Milano” zyskują ciepły, wyjątkowy klimat, co sprawia, że z przyjemnością spędzamy w nich czas.

WAŻNE: w 1 m² płytek wliczony jest odstęp 1 cm na fugę pomiędzy płytkami.

Ten produkt występuje w kolorze białym.

Nasza wskazówka

Marzy Ci się ściana z płytek w innym kolorze niż biel? Jak najbardziej możesz użyć farby i je pomalować. Dzięki temu nie musisz dodatkowo ich zabezpieczać impregnatem do gipsu.

Płytki można czyścić na mokro oraz na sucho.

Produkowane przez nas płytki gipsowe są stworzone dla miłośników dobrego stylu, a zarazem praktycznych, ponadczasowych rozwiązań.
Wnętrza ozdobione naszymi realizacjami zyskują ciepły, wyjątkowy klimat, co sprawia, że z przyjemnością spędzamy w nich czas. Nawiązania, którymi wyróżnia się oferowana przez nas imitacja starej cegły, pozwalają skorzystać z klasycznych wzorców z różnych zakątków świata. W ten sposób nie tylko biała cegła dekoracyjna, ale również wiele innych propozycji firmy Brickfactory tworzą w domu niezwykłą atmosferę. Decydując się na rozwiązania w postaci płytek cegłopodobnych dla swojego domu, restauracji czy sklepu – sprawisz, że każda chwila spędzona w takim otoczeniu będzie ogromną przyjemnością dla wszystkich mieszkańców i gości. Stara biała cegła na ścianę, stwarza nieograniczone pole do kreatywności, umożliwia mnóstwo aranżacji – zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej, nawiązującej do tradycji. Ponadto – te wyjątkowe elementy wykończeniowe są łatwe w montażu i niezwykle trwałe. Sięgając po kamień dekoracyjny możesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób przeprowadzić metamorfozę wnętrz w swoim domu lub biurze.
 
Waga 5 kg