Stara Cegła z Fugą „Oriental”

25.00 

Płytki gipsowe z gotową fugą, nieregularny kształt

Wnętrza ozdobione naszymi realizacjami zyskują ciepły, wyjątkowy klimat, co sprawia, że z przyjemnością spędzamy w nich czas. Nawiązania, którymi wyróżnia się oferowana przez nas imitacja starej cegły, pozwalają skorzystać z klasycznych wzorców z różnych zakątków świata. W ten sposób nie tylko biała cegła dekoracyjna, ale również wiele innych propozycji firmy BrickFactory tworzą w domu niezwykłą atmosferę. Decydując się na rozwiązania w postaci płytek ściennych dla swojego domu, restauracji czy sklepu – sprawisz, że każda chwila spędzona w takim otoczeniu będzie ogromną przyjemnością dla wszystkich mieszkańców i gości. Imitacja kamienia dekoracyjnego Siena stwarza nieograniczone pole do kreatywności, umożliwia mnóstwo aranżacji – zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej, nawiązującej do tradycji. Ponadto – te wyjątkowe elementy wykończeniowe są łatwe w montażu i niezwykle trwałe. Sięgając po płytki Siena możesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób przeprowadzić metamorfozę wnętrz w swoim domu lub biurze czy restauracji.

Produkowane przez nas płytki cegłopodobne są stworzone dla miłośników dobrego stylu, a zarazem praktycznych, ponadczasowych rozwiązań.
Wnętrza ozdobione płytkami Oriental zyskują ciepły, wyjątkowy klimat, co sprawia, że z przyjemnością spędzamy w nich czas. Nawiązania, którymi
wyróżnia się oferowana przez nas imitacja starej cegły, pozwalają skorzystać z klasycznych wzorców z różnych zakątków świata. W ten sposób nie tylko biała cegła dekoracyjna,ale również wiele innych propozycji firmy Gipso-Dek tworzą w domu niezwykłą atmosferę.Decydując się na rozwiązania w postaci płytek ściennych dla swojego domu, restauracji czy sklepu – sprawisz, że każda chwila spędzona w takim otoczeniu będzie ogromną przyjemnością dla wszystkich mieszkańców i gości.Imitacja cegły na ścianę stwarza nieograniczone pole do kreatywności,umożliwia mnóstwo aranżacji – zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej, nawiązującej do tradycji. Ponadto – te wyjątkowe elementy wykończeniowe są łatwe w montażu i niezwykle trwałe.
Sięgając po nie możesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób przeprowadzić
metamorfozę wnętrz w ważnym dla Ciebie miejscu.

Brak w magazynie

Ważnym atutem płytek gipsowych różnego rodzaju, jest to, że można je na różne sposoby zabarwiać.
Sposobów jest wiele, jeden z nich to na przykład zacierka dzięki której można barwić kamień na różne kolory
nierównomiernie. Kolorystykę można dopasować do pozostałych dekoracji w danym wnętrzu.
Barwienie na jednolite kolory z matem lub połyskiem najwygodniej będzie wykonać z użyciem pistoletu
do nakładania farb, impregnatów czy innych warstw dekoracyjno-ochronnych.

Nie są Państwo pewni? Proszę zamówić próbki. Koszt pobrania to 25 zł płatne kurierowi. Koszt wyłącznie nadania przesyłki.

Koszty transportu:
od 1m2 do 5m2 = 70 zł
od 6m2 do 10m2 = 90 zł
od 11m2 do 40m2 = 110 zł
Wysyłamy na całą Polskę!
pobranie + 10 zł
Do płytki Royal, produkujemy również narożniki w cenie 40 zł za metr bieżący.

Płytki doskonale się maluje.
Jeśli pomalujesz płytki na dowolny kolor nie musisz ich już zabezpieczać
impregnatem do gipsu. Można czyścić je na sucho i na mokro.

 

Specyfikacja produktu
Długość 20,5cm
Szerokość 7cm
Grubość 2cm
Kolor Biały
Ilość w opakowaniu 1 m2
Sztuk w opakowaniu 67 szt.
Waga opakowania 16 kg.
Reakcja na ogień Klasa A1
Zastosowanie Do wnętrz.