Stara Cegła ROYAL z gotową fugą

52.00 

Uwaga!!!   1 szt.= 1 komplet (0,5 m² płytek)

 

Płytki gipsowe z fugą „Royal”

Gipsowa imitacja cegiełek „Royal” to płytki o bardzo regularnym kształcie i ostrych krawędziach. Zawierają specjalnie dobrane żłobienia w swojej strukturze, by nadawały unikalny efekt po położeniu na ścianie. Płytki „Royal” produkowane są wraz z fragmentem odpowiadającym za gotową fugę, by w łatwy sposób zamontować je bez dodatkowej konieczności fugowania produktu. Stara cegła z fugą to zatem najlepsze i najłatwiejsze rozwiązanie aranżacyjne, które w prosty sposób pomoże odmienić każde wnętrze.

Każda płytka „Royal” jest wynikiem ręcznej pracy modelowania w gipsie. Specjalnie dobrana receptura masy gipsowej zapewnia trwałość płytek i dużą wytrzymałość na kruchość materiałów.

Wymiary pojedynczej płytki: 7 cm x 22 cm x 2 cm. WAŻNE: w 0,5 m² płytek wliczony jest odstęp 1 cm na fugę między płytkami.

Do płytki „Royal” produkujemy również narożniki

Stara cegła z fugą stanowią doskonałą bazę do malowania, co widać na zdjęciach zamieszczonych poniżej. Jeśli pomalujesz płytki na dowolny kolor nie musisz ich już zabezpieczać impregnatem do gipsu. Można czyścić je na sucho i na mokro.

Produkowane przez nas płytki „Royal” są stworzone dla miłośników dobrego stylu, a zarazem praktycznych, ponadczasowych rozwiązań.

Wnętrza ozdobione naszymi starymi cegłami z fugą zyskują ciepły, wyjątkowy klimat, co sprawia, że z przyjemnością spędzamy w nich czas. Nawiązania, którymi wyróżnia się oferowana przez nas imitacja starej cegły, pozwalają skorzystać z klasycznych wzorców z różnych zakątków świata. W ten sposób nie tylko biała cegła dekoracyjna, ale również wiele innych propozycji firmy Brick Factory tworzą w domu niezwykłą atmosferę. Decydując się na rozwiązania w postaci płytek ściennych w formie starej cegły dla swojego domu, restauracji czy sklepu – sprawiasz, że każda chwila spędzona w takim otoczeniu jest ogromną przyjemnością dla wszystkich mieszkańców i gości. Imitacja starej cegły z fugą „Royal” stwarza nieograniczone pole do kreatywności, umożliwia mnóstwo aranżacji – zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej, nawiązującej do tradycji. Ponadto – te wyjątkowe elementy wykończeniowe są łatwe w montażu i niezwykle trwałe. Sięgając po płytki „Royal” możesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób przeprowadzić metamorfozę wnętrz w swoim domu lub biurze czy restauracji.

Waga 7.5 kg