Imitacja Starej Białej Cegły

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą stawiać wyłącznie na klasykę, są płytki gipsowe – cegła z tego materiału wygląda bardzo naturalnie, a proponowane wzory inspirowane są architekturą europejską. Oferowana w naszym sklepie cegła dekoracyjna biała z pewnością nada niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu. Produkt może zostać przemalowany na dowolny kolor, dzięki czemu nie wymaga już dodatkowej impregnacji. W ofercie dostępna jest biała cegła z fugą, jak i cegły wymagające osobnego fugowania.
Ci z Państwa, którzy jeszcze nie są przekonani lub nie mają pewności odnośnie wyboru konkretnego produktu, mogą zamówić bezpłatne próbki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Czy cegła dekoracyjna pasuje do każdego stylu?

Jest wiele materiałów, które można wykorzystać do aranżacji wnętrza np. płytki gipsowe. Cegła również bardzo dobrze sprawdzi się w tej roli, tym bardziej że kojarzona jest z pewną surowością i niepowtarzalnym charakterem. Biała cegła z fugą będzie dobrym wykończeniem ściany w prawie każdym stylu, szczególnie we wnętrzach industrialnych, gdzie przeważają proste, jasne meble. Szeroki wybór kolorystyczny i tanie wykończenie sprawia, że niezwykłą popularnością cieszy się cegła dekoracyjna. Biała cegła jest jednym z najchętniej wybieranych wariantów aranżacji wnętrza budynku, jak również jego zewnętrznej części.